سفارش تبلیغ
صبا ویژن

چگونه یک فوتبال پرتاب کنیم

سایت شرط بندی میلیونرها


تسلط بر تکنیک خوب پرتاب فوتبال به این معنی است که پاس های شما دورتر پرواز می کنند ، دقیق تر فرود می آیند و گرفتن آنها راحت تر است. از همه مهمتر ، خطر ابتلا به صدمات شایع در پرتاب را کاهش می دهید. مراحل زیر به شما کمک می کند تا بازی پاس خود را بهبود ببخشید و بتوانید "مارپیچ کامل" را بهتر تحویل دهید.

روش

1

تکنیک پایه پاس

تصویری با عنوان Throw a Football Step 1

1

قبل از پرتاب کشش دهید. روی کشش کل بدن - نه فقط بازوها - تمرکز کنید. پرتاب فوتبال یک فرایند فیزیکی-مکانیکی پیچیده است که از چندین گروه عضلانی ، از جمله هسته ، پاها و شانه ها استفاده می کند. هنگامی که انگشت حلقه و انگشت خود را روی بندهای میانی می اندازید. انگشت میانی شما در کنار بند بالا است. [1] به این نواحی توجه ویژه ای داشته باشید زیرا این عضلات بدن شما را تثبیت کرده و به پرتاب شما نیرو می بخشند.

تصویری با عنوان Throw a Football Step 2

2

فوتبال را بگیرید. متداول ترین راه برای نگه داشتن فوتبال اینست که انگشتان و انگشتان کوچک خود را از بندها و انگشت شست خود را از زیر عبور دهید. انگشت اشاره شما باید بیش از یک درز باشد ، و انگشت شست و انگشت اشاره باید شکل "L" ایجاد کند.

همانطور که در بالا توضیح داده شد ، بسیاری از کوارترهای مدافع تغییرات در توپ را ترجیح می دهند. به عنوان مثال ، پیتون منینگ ، بازیکن خط حمله Denver Broncos ، انگشت وسط خود را علاوه بر انگشتر و انگشتان کوچک خود ، روی بندها قرار می دهد. [2] آزمایش کنید تا ببینید کدام موقعیت برای شما راحت تر است.

فوتبال را "کف دست" نکنید. با نوک انگشتان آن را کمی بگیرید. برخی از تماس های کف دست درست است ، اما سعی کنید فاصله بین مرکز کف دست و توپ را حفظ کنید.

توپ را خیلی محکم نگیرید. دست خود را محکم اما شل نگه دارید - به راحتی قادر خواهید بود چسبندگی خود را تنظیم کنید.

تصویری با عنوان Throw a Football Step 3

3

بدن خود را در حالت پرتاب قرار دهید. با فاصله 90 درجه از هدف خود روبرو شوید. اگر با دست راست خود پرتاب می کنید ، به سمت راست بچرخید و اگر با دست چپ پرتاب کنید برعکس. پای محوری خود را بچرخانید (روبروی بازوی پرتاب کننده خود) به گونه ای که به سمت هدف شما باشد. چشمان خود را به سمت هدف نگه دارید.